Bolbol Kredi Kartı ve Özellikleri

Bolbol Kredi Kartı kullanım özellikleri, ING Bank ve Pegasus Hava Yolu Şirketi ortak projesinden yola çıkarak belirlenmektedir. Bu kartın özelliklerinden bazıları şu şekildedir:

 • Bolbol Kredi Kartı ile Pegasus Hava Yolları üzerinden yüzde elli indirimli bir biçimde lounge hizmetinden yararlanma olanağı sunulmaktadır.
 • Yapılan harcamalarda düzenli olarak puan kazanma durumu söz konusu olmaktadır.
 • Yurt dışında yapılan harcamaların Türk Lirasına döndürme işlemleri gerçekleşebilmektedir.
 • Hava limanlarında vale ve otopark hizmetlerinden yararlanma seçeneği bulunmaktadır.
 • Standart bir Bolbol kart üzerinden 5 TL tutarındaki her harcama 1 TL puana dönüştürülmektedir.

Bu kredi kartı, hava yolunu sık kullanan banka müşterileri için tercih edilmekte olan bir kart olarak hizmete sunulmaktadır. Pegasus ile anlaşmalı olması sebebiyle de sadece uçuş biletlerinde değil pek çok hava yolu hizmetlerinde kullanılmaktadır.

Ayrıca Advantage kredi kartı bilgilerine bakabilirsiniz.

Bolbol Kredi Kartı Sahibi Olma

Bolbol Kredi Kartı başvurusu yapma işlemleri diğer kredi kartlarında da olduğu gibi hem internet bankacılığı üzerinden hem de ING Bank şubelerinden sağlanmaktadır. Başvuru işlemleri yapılırken kart özelliklerinin de belirtilmesi ile seçim yapılabilmektedir.

ING Bank ve Pegasus iş birliği ile kullanılmakta olan kredi kartının başvuru süreçleri yaklaşık on iş günü içerisinde kartın sahibine teslim edilmesi ile sonlandırılmaktadır.

Bolbol Kredi Kartı Başvuru Belgeleri

Bolbol Kredi Kartı başvurusundaki gerekli evraklar, bankalardan kredi ve kredi kartı kullanımlarında istenen belgelerdir. Bu belgeler içerisinde bankanın en gerekli gördüğü gelir durumuna ilişkin belgelerdir.

Bolbol Kredi Kartı başvuru sürecinde kimlik belgesinin de ibraz edilmesi gerekmektedir. Banka işlemleri içerisinde kimlik belgesinin fotokopisi de alınarak evraklar içerisine yerleştirilmektedir.

Kart başvurusu yapılırken bankalar, başvuru yapan müşterinin kredi geçmişini incelemektedirler. Bu geçmiş içerisinde ödenmemiş borçların bulunması kredi kartı işlemlerini uzatabilmektedir.

Bolbol Kredi Kartı ile Pegasus Avantajları

Bolbol kart kullanıcılarının Pegasus kampanyaları, hava yoluna ilişkin pek çok hizmeti kapsamaktadır. Bu avantajlar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Her uçuşta para puan kazanılmaktadır.
 • Lounge hizmetlerinden indirimli yararlanılabilmektedir.
 • Uçuş biletleri için belirli saat dilimlerinde kampanyalı uçuş olanakları bulunmaktadır.
 • Havalimanı araba kiralama hizmetlerinde kampanyalar oluşmaktadır.
 • Vale hizmetlerinden indirimli yararlanılmaktadır.
 • Havalimanında Bolbol kart kullanıcılarının hızlı geçiş olanakları bulunmaktadır.

Kefilsiz kredi veren bankalara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Bolbol Kredi Kartının Farklı Seçenekleri Var Mıdır?

Bolbol kredi kartı seçenekleri, iki farklı şekilde sunulmaktadır. Bu seçenekler; Bolbol Premium Kart ve Bolbol Classic Kart olarak adlandırılmaktadır. Classic Kart bünyesinde bilinen hizmetler standart bir biçimde sunulmaktadır.

Bolbol Kredi Kartı Premium özelliğinde ise tüm kampanyalara ek olarak her 2 TL uçuş ödemesinde 1 TL değerinde puan kazanma olanağı bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir