Cardfinans Kredi Kartı ve Özellikleri

Cardfinans Kredi Kartı kullanım özellikleri, QNB Finansbank bünyesinde müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Pek çok alışveriş merkezi ile anlaşmalı olan kredi kartının avantajlı taksit ve para puan özellikleri bulunmaktadır.

Cardfinans Kredi Kartı ile ilgili özellikler şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Yapılan alışverişler sonucunda para puan kazanılmakta ve kazanılan para puanlar farklı alışverişlerde kullanılabilmektedir.
 • Nakit avans kullanımlarında düşük faizler uygulanmakta ve geri ödemeler taksitlendirilmektedir.
 • Alışveriş yapılan mağazalarda tek çekim yoluyla yapılan ödemeler internet üzerinden taksitlendirilebilmektedir.
 • Hava yolu şirketleri ile yapılan anlaşmalar sebebiyle avantajlı uçuş biletlerinden yararlanma olanakları bulunmaktadır.
 • Faturalar için kart üzerinden otomatik ödeme talimatları oluşturulabilmektedir.
 • Hediye Para avantajı ile, harcama yapılacak tutarın belirlenmesi ile bedava alışveriş fırsatları oluşmaktadır.

Bonus kredi kartı özelliklerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cardfinans Kredi Kartı edinme, öncelikle başvuru için kayıt oluşturulmasını gerektirmektedir. Başvurunun yapılması için müşteri hizmetleri ay da internet sitesi üzerinden iletişim bilgilerinin bırakılması gerekmektedir.

Başvuru işlemlerinde kart kullanımı için limit belirleme sürecinde bankalar başvuru yapan müşterinin kredi durumunu sorgulamaktadırlar. Bu sorgulama sonucunda kredi kartına uygun olan limit belirlenebilmektedir.

Cardfinans başvurularında gelir durumu da önem arz etmektedir. Gelir durumunu beyan edemeyen müşteriler için kredi kartı başvuru süreçlerinde sıkıntı oluşmaktadır. Gelir durumu için E-devlet üzerinden sorgulama yapılması gerekmektedir.

Cardfinans ile Hediye Para Kullanımı Nedir?

Hediye Para avantajı Cardfinans kullanıcıları için sunulmakta olan bir kampanyadır. Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle bir Cardfinans Kredi Kartı sahibi olmak gerekmektedir.

Hediye Para avantajı için, yapılacak alışverişlerin QNB Finansbank anlaşmalı pos cihazlarından yapılması gerekmektedir. Yapılan alışverişlerde minimum 150 TL’den, maksimum 1.500 TL tutarına kadar olacak alışverişlerin bedava olma olasılığı bulunmaktadır.

Bu avantajdan yararlanabilmek için herhangi bir alışveriş sonunda kart fişi üzerinde Hediye Para teklifinin bulunması gerekmektedir. Bu teklifin görülmesinin ardından HP yazıp 2273 hattına mesaj atılarak bu avantajdan yararlanılabilmektedir.

Cardfinans ile Para Puan Kullanma

Cardfinans Para Puanlar, anlaşmalı iş yerlerinde yapılan alışverişler sonucunda kazanılan puanlardır. Bu puanlar ile alışveriş yapmak da mümkün olmaktadır. Fakat bunun için puanların yeterli tutarda birikmesi gerekmektedir.

Para puan birikmesi ve kullanımları Cardfinans Kredi Kartı seçenekleri içerisinde farklı şekillerde biriktirilmektedir. Bunun için seçilen kredi kartının para puan özelliklerinin bilinmesi gerekmektedir.

Bolbol kredi kartı bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Cardfinans Kredi Kartları

Cardfinans kredi kartı seçenekleri farklı kampanyalar ile Finansbank müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır. Bu Cardfinans Kredi Kartı seçenekleri şöyledir:

 • Cardfinans Temassız
 • Cardfinans Xtra
 • E-Cardfinans
 • Cardfinans GO
 • Cardfinans Trabzonspor
 • Cardfinans Fenerbahçe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir