Eğitim Kredisi ve Faiz Oranları

Eğitim kredisinin faiz oranları uygun olması durumunda kişiler eğitim harcamalarını yaparken zorlanmayacaklar. Çocuklarınızın taksitleri mi birikti? Okul taksitleri sizi zorlamaya mı başladı? O halde eğitim kredisi için başvuru yapmanızın zamanı geldi demektir. Bu krediyi kullandığınız zaman esnek ödeme seçeneklerinden faydalanır, geri ödemelerinizi yaparken zorlanmazsınız. Bu sayede gecikme faizi ödemekten kurtulun!

Şeker Finans Eğitim Kredisi Kullanın Okul Taksitlerini Rahat Rahat Ödeyin

Şeker Finans ile eğitim kredisinde okul taksitlerini ödemek zor olmayacak. Bu kampanya yalnızca pilotluk eğitim için geçerli olacaktır. Kredi vadesi en az 24 ay en fazla 120 ay olabilir. Kredi miktarı en az bin TL en çok 300 bin TL’dir. Ayda bir taksit ödemesi yapmak gerekir. Kredi kullanan kişilerden ek ücret talep edilmez.

Borç kapatma kredisi bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Siz Ders Çalışın Ziraat Bankası Eğitim İhtiyaçlarınızı Karşılasın

Ders çalışmak sizden taksitleri ödemek Ziraat Bankası’ndan mottosu ile her türlü eğitim ihtiyacınızın kolay bir şekilde karşılanmasını istemez misiniz? Okul, dershane, kurs ve giderlerinizde banka yanınızdadır. Hem de geri ödemeyi 60 ay vade ile yapacaksınız. Bu sayede eğitim taksiti öderken zorlanma derdi sona erdi. Taksitli ya da kredili mevduat hesabı şeklinde kullanım yapılacaktır. Hem kursiyerler hem de kursiyer velileri kredi geri ödemesini gelir miktarına göre yapabilirler. Kredi başvurusu yalnızca banka şubelerinden yapılabilir. Ayrıca hayat sigortası yapılması zorunludur.

Ziraat Bankası Eğitim Kredisi Başvurusu Yaparken Hangi Belgeler Gerekir?

Ziraat Bankası’ndan eğitim kredisi başvurusu yapmak için gerekli belgeler arasında:

  • Eğitime ilişkin fatura ve belgeler,
  • Kredi başvuru formu,
  • Kimlik belgesi,
  • Şube tarafından talep edilen bilgiler yer alır.

Gelir durumunun yetersiz görülmesi halinde, banka ek belge talep edebilir. Kredi bireysel ihtiyaç kredisi adı altında eğitim kredisi olarak verilmektedir.

Yetim maaşına kredi veren bankalara yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Eğitim Kredisi Var, Eğitim Giderlerini Dert Etmek Yok!

İş Bankası eğitim kredisi kullanın, eğitim giderlerinizi karşılarken zorlanmayın. Kimlik belgesi, başvuru formu, gelir durumunu gösteren belge, eğitim giderini gösteren fatura evraklarını tamamlayın, anında başvurunuzu yapın! Eğitim kredisi kullanarak:

  • Çocuğunuzun kırtasiye giderlerinizi karşılayabilirsiniz,
  • Çocuğunuzun okul taksitlerini ödeyebilir,
  • Çocuklarınızın konaklama giderlerini karşılayabilir,
  • Çocuklarınıza eğitim hayatları boyunca ihtiyaç duyacakları harçlığı verebilirsiniz.

Bütün bunları elde etmek için yapmanız gereken tek şey, başvuru evrakları ile birlikte banka şubelerini ziyaret ederek başvuru işlemini en yakın şubede tamamlamak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir