Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Avantajları

En para kredi kartı kullanıcıları ömür boyu aidat bedeli ödemiyor! En para kredi kartı kullanıcıları avantajlarını kendileri belirliyor. Başvuru yaptığınız sırada, kişisel bilgilerinizi vermek konusunda endişe etmeniz gerekmiyor. Çünkü kişisel bilgiler yalnızca bankacılık için kullanıldığından güvende oluyor. İnternet bankacılığı üzerinden bulunduğunuz yerden sıra bekleme derdi olmadan başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Eğitim kredisi ve faiz oranlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı için İnternet Bankacılığından Nasıl Başvuru Yapılır?

En para kredi kartına internet üzerinden başvuru yapmak isterseniz önce işe bankanın ana sayfasını ziyaret etmekle başlayın. Ardından kredi kartları, başvurular sekmelerine sırası ile tıklayın. Buradan karşınıza bir tablo çıkacak. Tabloda sizden aşağıdaki bilgiler istenecek:

  • TC kimlik no,
  • Cep tel no,
  • Doğum tarihi.

Bu bilgileri girdikten sonra devam seçeneğine tıklayın. Ardından sırasıyla:

  • İletişim bilgileri,
  • Kişisel bilgiler,
  • Adres bilgileri,
  • Kredi kartı tercihleri doldurulur ve başvuru işlemi tamamlanır.

Enpara Kredi Kartı Kullandığınız Zaman Ömür Boyu Kart Ücreti Ödemezsiniz

En para kredi kartı ile kart ücreti olmadığını biliyor muydunuz? Kredi kartlarını kullanmak için ödenen aidatlar ve ek ücretler sizi yorabilir. Artık bu devir sona erdi. Hem kart aidat ücreti ödemeyecek hem de kampanyalardan aynı şekilde yararlanabileceksiniz. İmzalanan sözleşmede kart kullanım süresi boyunca aidat olmayacağı açıkça belirtilmiştir.

Dükkan açmak için KOSGEB desteği bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı ile Harcamalarınızı Faiz ya da Ek Ücret Ödemeden Taksitlendirebilirsiniz!

En para kredi kartı ile faizsiz, ek ücretsiz taksitlendirme işlemi sayesinde ödemelerinizi yaparken, küçük parçalara fiyat bölünür. Bu sayede elinizden bir anda yüklü miktarda para çıkmaz. QNB Fİnanbank ile anlaşması olan markalardan yapacağınız alışveriş işlemlerinde taksitlendirme işlemini yapabilirsiniz. Market alışverişinden tekstile, tatilden eğitime kadar her alanda bu harcamalar geçerlidir. Bununla bitmedi her ay 3 harcama bedeli toplam 3 bin TL’ye varırsa, sonradan taksitlendirme özelliğini de kullanabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı ile Aidat Ödemeden Avantajlı Kampanyalardan Faydalanabilirsiniz

En para kredi kartı ile aidat yok avantajlı kampanyalar var. Sinemadan giyime kozmetik alışverişinden daha niceleri sizleri bekliyor. Türkiye’nin önde gelen markaları ile siz de alışveriş yapabilir, alışverişinizde indirimlerden ve diğer avantajlı ödeme yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. Kampanyalardan bir tanesi Kidega ile ortak bir çalışmadır. Kampanyanın kitabını yazdık sloganı ile işe giren banka kitap alışverişlerinde sizlere ayrıcalıklar sunuyor. Tek seferde yapılacak alışverişlerde anında 50 TL indirim kazanarak kitap alıyorsunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir