Ev İpotekli Kredi

Ev ipoteğine kredi kullanmak isterseniz adınızın kara listede bulunmaması gerekiyor. Ev ipoteğine kredi veren bankalar başında Denizbank, İş Bankası, Garanti Bankası ve Halkbank yer alıyor. Kredi notu yüksek olan kişiler avantaj elde ediyor. Kredi notunuz 1900’e ne kadar yüksek olursa, kredi kullanma ihtimaliniz de o kadar yüksek oluyor. Bu nedenle bankalardan rahat kredi kullanmak için kredi notunuzu elinizden geldiği kadar yüksek tutmanız gerekiyor.

Enpara kredi kartı başvurusu ve şartlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Ziraat Bankası Ev İpotekli Kredi 2020 ile İhtiyacınız Olan Kredi Anında Hesabınızda!

Ziraat Bankası ev ipoteğine kredi kullanın, yüksek tutarlı ihtiyaçlarız da dahil olmak üzere karşılayın! Kredi vadesi en çok 48 ay olabilir. Banka ekspertiz değerlendirmesi sonrasında en çok yüzde 75  oranında kredi kullanmanız mümkündür. Kredi kullandığınız zaman, gayrimenkul üzerine ipotek konulması gerekir. İpotek süresi kredi vadesi kadar olur. Banka müşterinin durumuna göre müşteriden kefil isteme hakkına sahiptir.

Halkbank Ev İpotekli Kredi ile Para Sıkıntısı Çekmeyin

Halkbank ev ipoteğine kredi kullandığınız zaman konut kredisi teminatı vermeniz gerekir. 100 bin TL tutarında kredi kullanmanız halinde banka sizden 500 TL değerinde kredi tahsis bedeli ödemeniz gerekir. Kredi güncel faizi yüzde 1,52’dir. Başvuru yaptığınız sırada güncel faiz oranının kaç olduğunu öğrenmeniz gerekir. Kredi miktarı ekspertiz oranına göre belirlenecektir. Bu değerlendirmenin yüzde 80ı oranında kredi kullanabilirsiniz. Daha üst limitten kredi kullanabilmek için bankaya ek teminat ya da kefil gösterilmesi zorunludur.

Denizbank Ev İpotekli Kredi

Denizbank ev ipotekli kredi ile ihtiyaçlarınızı ertelemenize gerek yok. 50 bin TL değerine kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi vadesi dilerseniz 12, 24, 36 ya da 48 ay olabilir. Kredi faiz oranı yüzde 1,69’dur. Kredi başvurusu yapmak için banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz banka mobil şubesinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yaparken kimlik belgesi, kredi başvuru formu, gelir belgesi beyan edilmesi yeterli olur.

Eğitim kredisi ve faiz oranlarını yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Ev İpotekli Kredi Kullanma Vakti Geldi!

Vakıfbank ev ipotekli kredi ile geri ödemenizi 3 ayık erteleyebilirsiniz. Kredi kullanmanız halinde konut sigortası zorunluluğu vardır. Kredi başvurusu yapan kişilerin kredi sicillerinin temiz olması, yaşlarının 18’i aşmış olması, adlarının kara listede bulunmaması gerekir. Şartları yerine getiren kişiler kredi değerlendirmesine alınırlar. Kredi ön onay alırsa, başvuru işlemlerini tamamlamak için banka şubelerini ziyaret etmeniz gerekir. Size en yakın şubeyi bulmak için banka internet sitesinden iletişim kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir