Fix Card Kredi Kartı ve Özellikleri

Fix Card kullanım özellikleri, aidatsız olması sebebiyle belirli kampanyalar içermektedir. QNB Finansbank üyesi olan Fix Card Kredi Kartı özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Yıllık aidat tutarı bulunmamaktadır.
  • Nakit kredi olanakları içerisinde kefil aranmaksızın finansman sağlanabilmektedir.
  • Yapılan harcamalardan para puan kazanmak mümkün olmaktadır.
  • Market harcamaları ve benzin istasyonlarında yapılan alışverişler yüzde beş oranında indirimli şekilde sağlanmaktadır.
  • 50 TL tutarının üzerinde yapılan işlemler, üye iş yerleri tarafından taksitlendirilmese bile mobil uygulama üzerinden taksitlendirilebilmektedir.
  • Minimum ekstre tutarı ödenmesinin ardından kalan tutarlar belirli vade farkı ile ertelenebilmektedir.

Bonus kredi kartı bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Fix Card Başvurusu

Fix Card Kredi Kartı başvurusu, Finansbank kartlarında olduğu gibi internet bankacılığı üzerinden yapılabilmektedir. Başvuru yapmak isteyenlerin kimlik bilgilerini girmeleri tarafından banka yetkilileri tarafından iletişime geçilmektedir.

Mobil uygulama ve internet üzerinden yapılan başvurulara ek olarak ATM’lerden ve ilgili banka şubelerinden de başvurular yapılabilmektedir. Bankanın eski müşterileri için başvuru süreçleri hızlı bir şekilde sürdürülebilmektedir.

Fix Card Faiz ve Ücretleri Nasıldır?

Fix Card Kredi Kartı kullananlar için ücret bilgilendirmesi, başvuru sürecinde öğrenilmektedir. Fix Card, aidat içermeyen bir kart olması sebebiyle kullanım sürecinde de indirimli tutarlar uygulamaktadır.

Fix Card alışverişlerinde uygulanan faiz oranları, %1,6; nakit avans faiz oranı, %1,6; kart borcu ödemelerindeki gecikmeler ise %2 tutarındadır. Bu faiz oranları tüm kart kullanıcıları için aynı şekilde uygulanmaktadır.

Fix Card Kredi Kartı kullanımlarında fatura ödemeleri de yapılmaktadır. Yapılan bu ödemelerden bazıları şu şekilde ücretlendirilmektedir:

  • Otomatik fatura ödeme talimatları, %1,6 oranında faiz ile ödenmektedir.
  • EFT ve havale işlemlerinde uygulanan faiz oranı %3 olarak belirlenmekte ve minimum ödeme tutarı 5 TL olarak belirlenmektedir.
  • SGK işlemlerinde uygulanan faiz tutarı ise %2,5 olarak belirlenmektedir.

Fix Card Artı Paket Detayları

Fix Card kullanıcıları için artı paket, bu kredi kartı ile yapılmakta olan işlemlere ek olarak yararlanabilecek kampanyaları içermektedir. Artı paket hizmetinden yararlanmadan yapılamayacak işlemler de bulunmaktadır.

Fix Card kullanıcıları artı paket avantajlarından yararlandıklarında; artı taksit, para puan kazanma gibi işlemlerden de yararlanmaktadırlar. Bu paket içeriğinde harcamaların geri ödemesi de yapılabilmektedir.

Bolbol kredi kartı özelliklerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Fix Card Temassız Özelliği Nedir?

Fix Card temassız ile işlem yapma, kredi kartı kullanımlarında yapılan işlemleri kolaylaştırmak amacıyla sunulmaktadır. Bu işlem Finansbank üye iş yerlerinde geçerli olmakta ve kayıtlı pos cihazları ile kullanılmaktadır.

Fix Card Kredi Kartı, temassız işlemler 120 TL ile sınırlandırılmaktadır. 120 TL tutarının aşıldığı işlemlerde temassız ödeme yönteminin kullanılmasına izin verilmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir