Gelir Belgesiz İstemeden Kredi

Gelir belgesi olmadan kredi kullanmak istemez misiniz? Ev hanımı mısınız? Öğrenci misiniz? Yoksa geçici olarak işsiz mi kaldınız? O halde gelir belgesiz kredi kullanmak tam da size göre. Bankaların gelir belgesi istemeden kredi veren uygulamaları sayesinde, belgeye gerek kalmadan ihtiyacınız olan nakit paraya sahip olabilirsiniz. Bankalar gelir belgesi olmadığı için müşterilerin kredi notuna bakar. Kredi notunun düşük olması, kişilerin kredi çekmelerini zorlaştırır. Kişilerin yaptıkları başvuru kredi notlarının düşük olması nedeniyle iptal edilebilir.

Enpara kredi kartı başvurusu ve avantajlarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Odeabank’tan Gelir Belgeniz Olmadan Bile Kredi Kullanabilirsiniz

Odeabank ile gelir belgesi olmadan kredi kullanabilirsiniz. Bu kampanya adı Nakit Hazır olarak adlandırılmaktadır. Hem de 60 ay vade seçenekleri ile geri ödeme yapabilirsiniz. Başvuru yapmanız için gerekli olan tek belge nüfus cüzdanıdır. Kredi başvurusu yapmak için banka şubelerini ziyaret edebilir, internet şubesini kullanabilir ya da mobil şube üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank’tan Gelir Belgesiz Kredi Örnek Hesaplaması Nasıl Olur?

Odeabank ile gelir belgesi olmadan kredi hesaplamaları 10 bin TL için yapılmıştır. Vade süresi 36 aydır. Faiz oranı yüzde 1,59’dur. Aylık ödemeniz gereken aylık taksit tutarı 387 TL’dir. Aylık maliyet oranı yüzde 1,9’dur. Efektif yıllık faiz oranı ise yüzde 25’dir. Kredi taksit ödemesi yapmak için aşağıdaki kanallardan bir tanesini tercih edebilirsiniz:

  • Odeabank mobil şube,
  • İnternet şubesi,
  • 444 8 444 iletişim merkezi,
  • PTT şubeleri aracılığı sizlere hizmet etmek için var.

Eğer Akbank ATM’lerini ve PTT şubelerini kullanarak ödeme yapacaksanız, IBAN no bilgilerini girmeniz gerekir. Ödemeler için 3,5 TL BSMV bedeli tahsil edilir. ATM’lerden ödeme yaparken Odeabank ödemeleri adımını seçin.

Halkbank kredileri nelerdir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Ziraat Bankası gelir belgesi olmadan kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Başvurular internet mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirilir. Mobil bankacılığa giriş yapmak için bireysel şifre olması gerekir. İnternet bankacılığına giriş yapın. Ardından başvurular kısmına tıklayın. Sonra miktarı girdikten sonra hemen başvur seçeneğine tıklayın. Kredi vade ve miktarı gibi bilgileri girmeyi unutmayınız.

Ziraat Bankası  Gelir Belgesiz Kredi Örnek Hesaplaması Nasıl Olur?

Ziraat Bankası gelir belgesi olmadan kredi örnek hesaplaması 10 bin TL için , 12 ay ödeme yapmanız halinde aylık taksit tutarı 916 TL olur. Toplam geri ödeme miktarı 11 bin TL’dir. 20 bin TL kredi çekmeniz halinde 36 ay vade yaparsanız, aylık ödemeniz gereken miktar 723 TL olur. Gelir belgesiz kredi kullanmadan önce bu hesaplamaları yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir