Halkbank Kredileri Nelerdir?

2020 Halkbank kredi türleri ile hemen her alanda yapacağınız harcamalarda bankanın güvencesini arkanıza alın. Masraflarınız arttıysa, hayallerinizdeki evi satın almak istiyorsanız, araba sahibi olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız, Halkbank kredi türleri arasından sizin için en uygun krediyi seçerek başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Kredi kullanmak için başvuru yapan kişinin yaşının 18’den büyük olması, TC sınırları içinde yaşaması ve kredi kullanmasına aykırı bir durumun bulunmaması gerekir.

Esnafa hangi bankalar kredi veriyor? Yazımızdan bakabilirsiniz.

2020 Halkbank KKTC Eğitim Kredisi

Halkbank eğitim kredisi ile çocuklarınızın eğitim masraflarını zorlanmadan karşılayabilirsiniz desek bize ne derdiniz? Hem de 60 ay vade ile geri ödeme fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Dilerseniz serbest ödemeli olarak, dilerseniz de artan ya da azalan taksitle ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullanan kişiler 2 ay erteleme ile ödeme yapabilirler.

2020 Halkbank KKTC Eğitim Kredisi Tutar ve Ödeme Koşulları Nelerdir?

Halkbank eğitim kredisi ödemesi 50 bin TL için yapıldığını düşünelim. 60 ay vade ile ve yüzde 1,25 faiz oranından ödeme yaparsanız ayda ödemeniz gereken miktar bin 201 TL olacaktır. 100 bin TL değerinde kredi çektiğiniz zaman ayda ödenmesi gereken miktar 2 bin 402 TL’dir. Toplam ödeme miktarı 144 bin TL olur. 200 bin TL değerinde kredi çekerseniz de ayda 4 bin 805 TL ödeme yapmanız gerekir. Ödemelerin zamanında yapılmaması kredi notunun düşmesine neden olarak ileride kredi kartı ve KMH başvurusu yaptığınızda size problem çıkarabilir.

2020 Halkbank İmar Barışı Destek Kredisi

Halkbank imar barışı desteği kredisi müşterilerin nakit para ihtiyaçlarını 60 ay vade ile taksitlendirir. 20 bin TL’ye kadar olan kredi 60 ay vade ile kredilendirildiği zaman faiz oranı yüzde 1,65 olur. Kredi türünden faydalanmak isteyen kişilerin kendilerine en yakın olan banka şubesine gitmeleri gerekir. İmar barışı başvurusu e devlet üzerinden gerçekleştirilebilir. Kişilere başvuru sırasında gönderilen SMS’in bankaya beyan edilmesi gerekir.

Öğrenciye kredi kartı veren bankaların listesi yazımız içerisindedir.

2020 Halkbank Türkiye’nin Vefalı Evlatlarına Kredi

Halkbank şehit yakınlarına kredi kampanyası ile 50 bin TL’ye kadar olan krediyi 60 ay vade ile çekebilirsiniz. Bu kredi kampanyasından yalnızca şehadet belgesi olan şehit yakınları ile muharip gazi belgesine sahip gaziler yararlanabilir. Bankanın kredi türleri arasından şehit kredisi ile 10 bin TL değerinde kredi kullandığınız zaman bankaya kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekmez. Hem de ayda yalnızca 238 TL gibi düşük bir ücret ödersiniz. Bu sayede hem ihtiyacınız olan parayı alır em de kolay ödeme yaparsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir