Maximum Kredi Kartı ve Özellikleri

Maximum Kredi Kartı kullanım özellikleri, İş Bankası müşterilerine yönelik fırsatlar sunmaktadır. Maximum Kredi Kartı üyelerine yönelik sunulan avantajlar ve kart özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Puan kazandıran kredi kartlarından farklı olarak puanlar yalnızca yurt içinde değil yurt dışında da geçerli olmaktadır.
 • Nakit avans kullanımlarında geri ödemeler on iki aya varan taksitler ile planlanmaktadır.
 • Banka kartı içeriğinde yapılmakta olan para çekme, para yatırma işlemleri yapılabilmektedir.
 • Maxi puan kazanmak için üye iş yerlerinde alışveriş yapmak gerekmektedir. Bu puanlar yine üye iş yerlerinde yapılan alış verişlerde kullanılmaktadır.

Fix Card kredi kartı ve özellikleri bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Maximum Kredi Kartı Başvurusu Nerelerden Yapılır?

Maximum Kredi Kartı başvuruları, pek çok kanaldan yapılabilmektedir. Bunlardan birisi SMS yoluyla başvuru yapmaktır. Tüm operatörlerden Maximum yazarak, T.C kimlik numarası ile 4402 hattına mesaj gönderilerek başvuru yapılabilmektedir.

SMS ile başvuru yapmak istemeyenler için internet şubeleri de başvuru kanalları arasında yer almaktadır. Maximum web sitesi üzerinden yapılan başvurularda da yalnızca T.C kimlik numarası ile başvuru yapılmaktadır.

İş Bankası şubeleri aracılığıyla da kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Bu başvurular için şube yetkililerine hangi kartın talep edildiği belirtilmelidir. Akabinde yapılan başvurular on iş günü içerisinde açıklanmaktadır.

Maximum Kart ile Beyaz Eşya Kampanyaları

Maximum Kart ile beyaz eşya kampanyaları, farklı firmalarda uygulanmaktadır. Bilinen kampanyalar özetle şu şekildedir:

 • Tüm mağazalardan yapılmakta olan alışverişlerde ek 2 taksit seçeneği sunulmaktadır.
 • Arçelik ve Beko firmalarından yapılacak alışverişlerde taksitlere ek olarak 4 taksit daha eklenmektedir.
 • Miele firmasından yapılacak alışverişlerde de 2 taksit eklenmektedir.

Beyaz eşya alımında taksit olanaklarından yararlanmak için ilgili firmanın Maximum üye iş yeri olması gerekmektedir. Alışveriş esnasında Maximum Kredi Kartı kullanımı esnasında yapılmayan taksitler, mobil uygulama üzerinden de belirlenebilmektedir.

Cardfinans kredi kartı özelliklerini de inceleyebilirsiniz.

Maximum Mobil Uygulaması Nedir?

Maximum mobil uygulaması, kredi kartı kullanan müşterilerin akıllı cihazlardan da kart takibini yapmalarını sağlamaktadır. Ekstre takibi, ödeme takibi mobil uygulama üzerinden yapılabilmektedir.

Maximum mobil uygulaması, QR kod kullanarak işlemlerin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Buna ek olarak temassız ödeme işlemlerinin de yapılması mobil uygulama aracılığıyla aktifleştirilmektedir.

Maximum Kredi Kartları Nelerdir?

Maximum fırsatlarını sunan kartlar, belirli içerikler ve kampanyalar ile farklılaşmaktadır. Bu kartlar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Maximum Aidatsız Kart
 • Maximum Gold Kart
 • Maximum Platinum Kart
 • İş’te Üniversiteli Kartı
 • İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir