Ziraat Bankası Kredileri ve Faiz Oranları

Ziraat Bankası kredileri ile koşulları sağlamanız halinde ödemelerinizi zorlanmadan yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğitim masraflarından, düğün masraflarına, tatilden diğer özel günlere kadar Ziraat Bankası yanınızda! Masraflar birikmeye başladıysa, rahat bir nefes almak için bankadan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi kullanmak isteyen kişilerin sicilinde herhangi bir bozukluk olmaması, kredi notunun düşük olmaması ve istihbaharatta olumsuzluk bulunmaması gerekiyor. Şartları yerine getirenler kredi için başvuruyu yapmaya banka şubelerine bile gitmek zorunda değiller, bulundukları yerden işlemlerini tamamlayabiliyorlar.

Gelir belgesiz kredi fırsatlarını da inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Transfer Taşıt Kredisi ile Uygun Vadeler ve Kolay Geri Ödeme Koşulları Sizleri Bekliyor

Ziraat Bankası taşıt transfer kredisi kullanarak başka bankalardan kullanmış olduğunuz taşıt kredisini yapılandırmak ister misiniz? Hem 0 km hem de 5 yaşına kadar olan taşıtlar için kredi kullanabilirsiniz. Kredi vadesi en çok 60 ay olabilir. Kredi kullanan kişilerin araç üzerine rehin koyulmasını talep etmesi gerekmektedir. Banka gerekli görürse bunun dışında ek teminat talebinde bulunabilir. Kredi kullanımda hayat sigortası ve kasko yaptırılması zorunludur Başvuru yapmak için yalnızca banka şubelerini ziyaret etmeniz gerekir.

Ziraat Bankası Yeşil Ev Kredisi ile Çevre Dostu Evlere Avantajlı Kredi Fırsatı!

Ziraat Bankası yeşil ev kredisi kullandığınız zaman, yüksek enerji performanslı olan evler için gerekli finansal desteği bulursunuz. Bankanın bu kredi türünü hizmete sunmasının amacı, ülke içinde yer alan yeşil evlerin sayısını artırmaktır. Hem A hem de B enerji sınıfına ait konutlarda bu kredi kullanılabilir.

Ziraat Bankası Yatırım Amaçlı Ortak İş Yeri Almak İsteyenler için Ortak İş Yeri Kredisi

Ziraat Bankası Ortak İş Yeri Kredisi bankanın ilk defa yatırımcı ortaklara yönelik sunduğu bir üründür. Bu krediden faydalanan kişiler 120 aya varan vadeler ile geri ödeme yapabilecekler. Düzenli gelir sahibi olan en az 2, en fazla ise 5 kişinin bir araya gelmesi ile birlikte iş yeri alımlarında kredi alınmasına izin verilmektedir. Ekspertiz değerlendirmesi sonrasında bedelin yüzde 75’i için kredi kullanabilirsiniz. Ortaklardan biri ya da bir kaçı kredi kullanmak için başvuru yapabilir.

Ev ipotekli kredi imkanlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Kredi Paketi

Ziraat Bankası çalışanın artısı kredi paketi kampanyasında faydalanmak isteyen kişilerin maaşlarını bankadan almaları gerekmektedir. Hem konut hem de nakit ihtiyaçlarınızı bukredi türü ile karşılayabilirsiniz. Hem de banka şubesine gitmede kredi kullanmak mümkündür. Kredi vadesi en çok 120 ay miktarı ise en çok 100 bin TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir